Masz dość szukania używanego iPhone’a w serwisach ogłoszeniowych? Obawiasz się czy sprzęt, który kupujesz, jest naprawdę oryginalnym produktem Apple? To już przeszłość! Od teraz w Twoje ręce trafi pełnowartościowy, sprawny technicznie, niemal idealny wizualnie, przetestowany na wszelkie możliwe sposoby wymarzony model iPhone’a. I do tego z gwarancją! Bo to dla Ciebie otwarto jedyne takie laboratorium odnowy iPhone’ów w Polsce.

HokoLab® – polskie laboratorium odnowy iPhone’ów

Odkąd na rynku pojawił się HokoLab® używane iPhone’y stały się źródłem do fantastycznych zmian. Dobre, wciąż sprawne modele, zamiast znaleźć się na dnie szuflady, trafiają do naszego laboratorium, gdzie zostają poddane gruntownemu procesowi odnawiania. HokoLab® jest jedynym dostawcą w Polsce, który pozwala cieszyć się z zakupu odnowionego iPhone’a tak samo jak z nowego. Jest to idealna opcja dla osób, które nie lubią przepłacać.

To między innymi dzięki nam klienci w centralnej i wschodniej Europie mają dostęp do wysokiej jakości odnowionych iPhone’ów w przystępnej cenie. I to nie oznacza, że iPhone, który trafia w Twoje ręce, jest gorszej jakości. Wręcz przeciwnie! Dzięki nam masz pewność, że otrzymujesz smartfon, który niewiele różni się od nowego, a jest na pewno tańszy. W HokoLab® jesteśmy dla tych, którzy wierzą, że używane wcale nie znaczy gorsze.

Nasze wartości, czyli jak zmieniamy świat

Wiemy, że ilość co roku wyrzucanej do śmieci elektroniki jest zatrważająca. Wciąż dobre telefony trafiają do szuflady, bo ktoś się nimi znudził, mają drobną awarię, nie poddano je usunięciu usterki, wymieniono na nowszy model itd. Dlatego w HokoLab® postanowiliśmy zaprzeczyć podejściu, że należy: „wyrzucić i kupić nowe”. W naszej działalności chcemy pokazać, że jest wręcz przeciwnie: można oddać nieużywane i kupić odnowione.

 • wspieranie sprzeciwu wobec marnowania elektroniki,
 • wiara w to, że nie warto przepłacać za sprawny i atrakcyjny wizualnie smartfon,
 • wsparcie ponownego wykorzystania sprzętu: jego odnawianie i przedłużanie cyklu życia,
 • ochrona środowiska naturalnego, do której cegiełkę może dołożyć każdy,
 • wprowadzenie w odpowiedzialne prowadzenie biznesu (oszczędność i ekologia),
 • traktowanie klienta zawsze fair, z najwyższym priorytetem dla jakości oferowanych iPhone’ów.

W HokoLab® mamy zespół specjalistów, którzy pracują od początku do końca nad procesem odnawiania iPhone’ów. Dzięki własnej linii odnawiania możemy przeprowadzić szereg profesjonalnych zabiegów, które w efekcie końcowym sprawiają, że do Twoich rąk trafi odnowiony o iPhone, który:

 • jest technicznym pewniakiem,
 • ma co najmniej roczną gwarancję,
 • kosztuje dużo mniej niż nowy, a jest lepszy i pewniejszy niż używany.

Wszystkie iPhone’y, które trafią do naszego laboratorium, przywracamy do świetności w sprawdzony sposób. Nasi specjaliści podchodzą do tego procesu profesjonalnie i przede wszystkim z pasją, jak przystało na prawdziwych miłośników iPhone’ów. Podczas odnawiania każdy smartfon przechodzi:

 1. Gruntowną weryfikację źródła i oryginalności pochodzenia.
 2. Ocenę stanu technicznego i wizualnego.
 3. Kilkuetapowy proces odnowienia (wymiana zużytych podzespołów, aktualizacja oprogramowania, poprawa stanu zewnętrznego itp.).
 4. Przypisanie do jednej z trzech klas jakości (jak nowy / bardzo dobry / dobry).
 5. Kontrola jakości w 130 punktach kontrolnych.

Dzięki tak złożonemu podejściu do odnawiania iPhone’ów masz pewność, że kupujesz pewną jakość w korzystnej cenie.

Sprzęt z klasą w każdym calu

W HokoLab® oferujemy sprzedaż w pełni sprawnych urządzeń, które posiadają te same funkcje co ich nowe egzemplarze. Różnicę widać w cenie. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, by posługiwać się modelem, który nie jest nowy, a odnowiony, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy. Kupując u nas wymarzonego iPhone’a, otrzymasz gwarancję, która wynosi co najmniej 12 miesięcy. Twoje urządzenie będzie zapakowane w pudełko HokoLab® wraz z kablem do ładowania oraz igłą do otwierania tacki SIM. Poza tym masz pewność, że trafia do Ciebie produkt odnawiany i wysyłany prosto z Polski. Zamawiając podobny egzemplarz poza krajem i oczekując na zagraniczną przesyłkę, zawsze możesz trafić na nieuczciwego sprzedawcę. U nas masz jakość i pewność, którym możesz zaufać.

Podczas zakupów możesz wybierać spośród trzech klas, do których został zakwalifikowany dany sprzęt. Dzięki temu możesz samodzielnie określić, jaka klasa najlepiej sprosta Twoim wymaganiom i czego rzeczywiście potrzebujesz. Czy ma to być iPhone:

 • JAK NOWY – czyli taki, który wizualnie i technicznie nie odbiega od nowego modelu wyjętego prosto z oryginalnego pudełka.
 • BARDZO DOBRY – czyli taki, który został poddany wieloetapowym testom diagnostycznym, a jego kondycję wizualną można określić jako znakomitą.
 • DOBRY – czyli taki, który w pełni zadowoli Cię, jeśli szukasz smartfona w najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny. Taki iPhone jest w znakomitym stanie technicznym, jedynie wizualnie może posiadać drobne ślady użytkowania.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na zakup odnowionego smartfona, staniesz się częścią eko społeczności, która rozumie, że używane nie znaczy gorsze, a nawet lepsze, bo przyczynia się do zmniejszania ilości odpadów i śladu węglowego.

Jeśli iPhone to tylko odnowiony, jeśli odnowiony to tylko prosto z laboratorium HokoLab®.