Najnowsza flota flagowych smartfonów Apple, to nie są tanie urządzenia. Nawet wcześniejsze modele, takie jak iPhone 11  i iPhone SE,  są nadal dość drogie, gdy kupujesz je jako nowe. Co więc zrobić, jeśli szukasz urządzenia z iOS i nie chcesz wydawać całej pensji na nowy telefon? Cóż, najlepszą metodą jest zakup odnowionego modelu, który wygląda i działa jak nowy, a jest znacznie tańszy.

iPhone odnowiony, czyli jaki?

Odnowiony iPhone NIE jest tym samym, co model używany, który można kupić od osób prywatnych na Allegro, OLX lub innym serwisie ogłoszeniowym. Telefony odnawiane przez profesjonalne firmy pochodzą ze sprawdzonych źródeł i zanim trafią do sprzedaży, są poddawane procesom przywracającym ich świetność. Kupując iPhone od specjalistów masz pewność, że do Twoich rąk trafia sprzęt, który da Ci tyle radości co nowy, a nie musisz za niego przepłacać. I najważniejsze, otrzymasz minimum roczną gwarancję.

Proces odnawiania krok po kroku

To ważna część bo od niej zależy, czy Twój odnowiony iPhone będzie jak nowy.

Wszystkie iPhone’y, które trafiają do profesjonalistów na odnowienie są traktowane z największą starannością – najlepiej laboratoryjną.

Poniżej dowiesz się jak jest w HokoLab.

Krok 1. Weryfikacja źródła. Zanim przyjmiemy dany sprzęt do odnawiania, najpierw sprawdzamy jego oryginalność i historię. Kiedy pozyskujemy telefony, wnikliwie analizujemy, czy są to modele prosto od Apple lub autoryzowanych sprzedawców. Niestety, dziś coraz łatwiej o podróbki, które bardzo dobrze odwzorowują pierwotne egzemplarze. Dlatego naszym priorytetem jest zbadanie oryginalności przyjmowanych iPhone’ów, by w Twoje ręce trafił tylko prawdziwy produkt Apple.

Krok 2. Ocena telefonu. Wszystkie iPhone’y poddajemy szczegółowej ocenie pod względem wizualnym oraz technicznym. Smartfon musi być w na tyle dobrym stanie, by po odnowieniu nie odbiegał wizualnie i sprawnościowo od nowego.

Krok 3. Wieloetapowy proces odnowy. Podczas licznych prac eksperci HokoLab sprawdzają wszelkie moduły, instalują najnowsze wersje systemów operacyjnych, dokładnie czyszczą zarówno wnętrze, jak i część zewnętrzną iPhone’a, nie zapominając o dezynfekcji, a wszystko po to, aby telefon cieszył jak nowy.

Krok 4. Przypisanie klasy. Po dokładnym odświeżeniu przypisujemy telefon do jednej z trzech klas: Jak nowy / Bardzo dobry / Dobry. Dzięki temu wybór iPhone’a jest dla Ciebie łatwiejszy.

Krok 5. Kontrola jakości. Każde urządzenie, które poddajemy procesowi odnowienia, przechodzi przez ponad 130 punktów kontrolnych. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz precyzyjnie sprawdzony produkt.

Trzy klasy odnowionych iPhone’ów

Więcej info:

  • Klasa JAK NOWY. Są to iPhone’y, które wyglądają i działają perfekcyjnie. Są jednak tańsze od nowych modeli. Chętnie sięgają po nie klienci biznesowi oraz prywatni, którym zależy na wysokiej jakości telefonu, ale nie chcą przepłacać. Taki iPhone wyróżnia się 95% wydajnością baterii lub wyższą, doskonałym stanem technicznym i bardzo dobrą kondycją wizualną.
  • Klasa BARDZO DOBRY. Tutaj znajdziesz iPhone’y, które są w bardzo dobry stanie technicznym i w bardzo dobrej kondycji wizualnej, ale mogą mieć delikatne, niemal niewidoczne zarysowania ekranu lub obudowy. Wydajność baterii wynosi nie mniej niż 85%. Jest to klasa polecana osobom, którym najbardziej zależy na korzystnym stosunku jakości do ceny kupowanego sprzętu.
  • Klasa DOBRY. Jako eksperci w odnawianiu iPhone’ów nie zapomnieliśmy o tych, którzy kochają produkty Apple, ale nie zawsze ich stać na zakup nowego telefonu. Dlatego, zamiast kupować niepewny, używany sprzęt z nieznanego źródła, proponujemy iPhone’y  w dobrej kondycji wizualnej, z wydajnością baterii co najmniej 80%, sprawne technicznie i w bardzo korzystnych cenach.

Dzięki temu, że każdy oferowany przez HokoLab iPhone został dopasowany do danej klasy, Ty otrzymujesz telefon, który nie oferuje mniej, niż obiecaliśmy.

Najlepiej odnowione iPhone’y tylko w HokoLab!

W HokoLab wierzymy, że nie warto przepłacać, by móc cieszyć się oryginalnym, sprawnym i ładnym iPhonem. Odnawianie i przedłużanie cyklu życia sprzętu w naszym laboratorium przebiega zawsze dokładnie i starannie. Dbamy o to, aby każdy produkt przeszedł odpowiednie testy, zanim trafi do Twoich rąk. Dzięki jasnym zasadom i przejrzystej klasyfikacji wizualnej możesz mieć pewność, że dokonasz słusznego wyboru.

Działamy nie tylko precyzyjnie i z dbałością o detale, ale także stawiamy na odpowiedzialność. Wiemy, że na świecie jest zbyt wiele przedmiotów i wierzymy, że każdy ma wpływ na środowisko. Dlatego odpowiedzialnym działaniem jest kupowanie odnowionych modeli, zamiast sięganie po nowy. Dzięki zakupom w HokoLab otrzymasz doskonałego iPhone’a oraz przyczynisz się do zadbania o dobro naszej planety.