0

Brak produktów w koszyku.

Prosta wymiana | zwrot | reklamacja | naprawa iPhone’ów zakupionych na hokolab.com

Wymiana lub zwrot? Nie ma problemu! Masz na to aż 30 dni – nie musisz się tłumaczyć. Jeżeli z jakichkolwiek powodów telefon odnowiony przez HokoLab® zakupiony na naszej stronie hokolab.com nie przypadnie Ci do gustu, wypełnij poniższy formularz i postępuj zgodnie z instrukcją.

Reklamacja? Zdajemy sobie sprawę, że nie ma rzeczy idealnych i mimo najlepszych procesów, coś może pójść nie tak jak tego oczekujesz. Dlatego udzielamy 12-miesięcznej i przejrzystej gwarancji na nasze produkty.

Nie pozwolimy Ci długo czekać! Spodziewaj się od nas szybkiej wiadomości zwrotnej. Wszelkie potrzebne informacje otrzymasz w odpowiedzi. Gdyby z jakichkolwiek powodów zaniepokoiło Cię dłuższe oczekiwanie, to skorzystaj z naszego komunikatora.

Minimum formalności dla Twojej wygody.

Wypełnij, a my zajmiemy się resztą!

    Twoje dane

    Rodzaj zgłoszenia *

    Gwarancja HokoLab® obejmuje nieodłączne usterki funkcjonalne, ale pamiętaj, że wyklucza fizyczne uszkodzenie telefonu – tak samo jak w przypadku fabrycznie nowych urządzeń. Dbaj o swojego nowego HokoiPhone’a bo niesprawności będące skutkiem nieostrożnego i niedbałego użytkowania (upuszczenie, zalanie, zanieczyszczenia brudem lub pyłem, itd.) nie są objęte gwarancją. Sprawdź co dokładnie obejmuje Gwarancja HokoLab® (https://hokolab.com/gwarancja/)