iPhone firmy Apple to wciąż jeden z najpopularniejszych i najlepszych smartfonów na świecie. Imponuje łatwością obsługi, wyjątkową wydajnością, świetnym wykonaniem i wysokiej jakości aparatem. Jest pożądanym modelem telefonu wśród studentów, ale jak wiadomo, tani nie jest. Przychodzimy z odpowiedzią na studenckie potrzeby i oferujemy możliwość zakupu iPhone’ów w niższych cenach.

Tanio, pewnie, modnie – ekologicznie

Wiesz, co łączy wszystkich studentów? Nigdy nie narzekają na nadmiar kasy ;-) A tak całkiem, całkiem serio, wiemy, że studencki budżet jest mocno ograniczony, bo przecież trzeba jakoś się utrzymać w studenckim mieście, mieć pieniądze na ksero, książki, a także i na odrobinę przyjemności. Niemniej każdemu studentowi przyda się modny smartfon od Apple. Jak to jednak zrobić, aby mieć w kieszeni super telefon, a przy okazji nie wydać na niego wszystkich oszczędności? To proste – bądź HOKO i kup model odnowiony! To idealna opcja dla tych, którzy nie lubią przepłacać i lub aktualnie nie mogą sobie pozwolić na kupno nowego iPhone’a.

Jakość i naprawdę dobra cena

HokoLab® to profesjonalne laboratorium odnawiania iPhone’ów. Nasi specjaliści od A do Z zajmują się pełnym zadbaniem o to, aby smartfon, który kupisz, był w pełni sprawny technicznie i wizualnie też nie pozostawiał nic do życzenia. Dzięki temu możesz w cenie iPhone’a z drugiej ręki kupić odnowiony model, który na pewno jest lepszy niż używany i tańszy niż nowy.

A może coś z ogłoszeń?

Jeśli zdecydujesz się na zakup smartfona z ogłoszenia od osoby prywatnej, zawsze musisz się liczyć z nieuczciwością sprzedawcy i zatajeniem pewnych faktów. Nie masz pewności, że w Twoje ręce trafi w pełni sprawny telefon, jaką pojemność ma bateria, jak działa system operacyjny. Nie otrzymasz też gwarancji na zakupiony sprzęt.

Inaczej jest w HokoLab®. Dla nas liczysz się Ty i Twoje dobro, dlatego zawsze na początku dokonujemy starannej selekcji iPhone’ów, które do nas trafiają. Z precyzją wybieramy modele, które następnie poddajemy laboratoryjnym testom z użyciem specjalistycznego oprogramowania. Każdy smartfon przechodzi gruntowną kontrolę jakości. iPhone od HokoLab® to:

  • techniczna sprawność,
  • wizualna jakość,
  • pewny zakup (minimum 12 miesięcy gwarancji).

Dbamy o detale i precyzyjnie podchodzimy do odnawiania sprzętów, by były atrakcyjne i sprawne pod każdym względem. Dzięki temu, wybierając iPhone’a od HokoLab®, otrzymujesz w pełni sprawne urządzenie, które nie odbiega jakością od nowego modelu, ale różnicę na pewno widać w cenie. W sam raz na studencką kieszeń.

Eko | Modny | Smart | Student

Wiesz, co jest teraz trendy? Bycie Eko! Jeśli więc chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich znajomych ze studiów, pochwal się odnowionym modelem iPhone’a. Z jednej strony będziesz w posiadaniu modnego sprzętu, a z drugiej wesprzesz walkę z zanieczyszczeniami środowiska. Zamiast przykładać rękę do tego, że kolejny smartfon wyląduje nieużywany w szufladzie lub do wyprodukowania nowego egzemplarza zostaną zużyte i tak ginące już złoża cennych materiałów, lepiej pokaż, że dbasz o Ziemię i nie jest Ci obojętny los naszej planety. Solidnie odnowione telefony Apple mogą z powodzeniem służyć kolejnym osobom i dają odetchnąć środowisku. A Ty, jeśli zdecydujesz się na odnawiany iPhone, dokładasz do tego swoją cegiełkę, czyli stajesz się eko modnym studentem.

Uwielbiany przez studentów iPhone SE

Szukasz telefonu od Apple, który charakteryzuje się najwyższą wydajnością w cenie, za którą możesz go kupić nawet przy mniejszym niż zwykle budżecie? 15 kwietnia 2020 r. Apple zaprezentowało iPhone’a SE drugiej generacji. Od tego czasu wielu studentów zdecydowało się na wymianę swoich starszych urządzeń na ten właśnie model. Dlaczego? Otóż otrzymujesz ciekawy telefon za rozsądną cenę. iPhone SE ma kilka praktycznych funkcji, takich jak DualSim. System iOS oferuje również świetne funkcje takie jak zintegrowany skaner dokumentów w aplikacji do plików, co zawsze jest bardzo przydatne na uczelni. Aparat oferuje funkcje, które mają także droższe urządzenia. Model ten ma bezprzewodowe ładowanie, kompaktowe rozmiary i wodoodporność. Te wszystkie cechy sprawiają, że iPhone SE drugiej generacji to dobry smartfon w atrakcyjnej cenie dla studentów z ograniczonym budżetem, którzy chcą korzystać z funkcji iOS bez wydawania fortuny.

Jeśli jednak jesteś zaniepokojony nieco przestarzałym projektem wizualnym lub zależy Ci na lepszej wydajności baterii, a masz trochę więcej oszczędności, powinieneś rozejrzeć się za iPhone’em 11. Oczywiście najlepszą opcją jest kupno odnowionego modelu, ponieważ nie warto przepłacać za egzemplarz prosto z salonu. Dodatkowo w HokoLab® możesz zdecydować się na jedną z trzech klas odnawianych smartfonów: JAK NOWY / BARDZO DOBRY / DOBRY. Jeśli wybierzesz tę ostatnią, możesz liczyć na:

  • znakomitą sprawność techniczną,
  • wydajność baterii na poziomie co najmniej 80%,
  • dobrą kondycję wizualną telefonu,
  • smartfon zapakowany w profesjonalne pudełko z kablem do ładowarki i igłą do tacki SIM;

iPhone tej klasy od HokoLab® w pełni zadowoli tych studentów, którzy szukają oryginalnego smartfona w najkorzystniejszej cenie.